Nejde o to, jak jste bohatí, ale o to, jak se svými penězi nakládáte a kam směřujete.
 
Poradenství a finanční řešení v oblastech:
 
Dětem:
na studia, do života, na koníčky aj.
Investice:
investiční programy, life-cycle programy, akciové fondy, dluhopisy, garantované fondy, click fondy, smíšené fondy, peněžní trh, komodity atd.
Hypoteční úvěry a stavební spoření: 
refinancování hypotéky, koupě nemovitosti, majetkové vypořádání, konsolidace, americké hypotéky, rekonstrukce, výstavba, překlenovací či klasické úvěry
Pojištění:
životní a úrazové, pojištění dětí, pojištění majetkové, odpovědnostní, úvěrové, podnikatelů, profesní.
Ostatní:
penzijní fondy, spořící konta, ostatní bankovní produkty.
Zaměstnanecké výhody: 
přispívání zaměstnavatele zaměstnancům do finančních produktů, zvýhodněné programy a další výhody i pro zaměstnance, správa stávajících smluv.
 
Máte doma již kupu pojistných, spořících a úvěrových smluv, které si platíte a kolikrát si nemůžete uvědomit, v čem Vám konkrétně produkty slouží, jen vidíte, že platíte měsíčně hromadu peněz? Pak nastává situace, že se vyhýbáte všem finančním poradcům, protože už o další výdaje nemáte zájem. Váš postoj je pochopitelný, ale mylný. U Vás právě začíná smysl pravého finančního poradenství.
 
Při spolupráci s  finančním poradcem, už bude vědět přesně, co si platíte a proč. Také dojde k výraznému zhodnocení vašich úspor při snížení zbytečných nákladů. Poradce se i nadále na smlouvy dohlíží a zajišťuje Vám pravidelný servis včetně administrativní pomoci u pojistné události.

 Nepravdy o finančním poradenství.