Jen málo kdo ví, že většina fondů i mezinárodních, umožňuje spoření i drobným investorům, jak do akcií tak do dluhopisů i zajištěných fondů. Minimální vklady činí někdy jen 500 CZK.
 
Poradenství pro Vaše investiční cíle, správa portfolia, dlouhodobý servis.

Proč investice a proč právě u nás?
Slevy na vstupních poplatcích
Široký výběr mezinárodních fondů a společností, analýza fondů 
Spoření na cokoli a na jakou dobu si stanovíte
Dostupnost a jednoduchost
Nízké poplatky - zajímavé zhodnocení vkladů
Investice na míru - dle možností a cílů
Investice dle toho jaký jste typ investora - investiční dotazník
Dostatek informací - pravidelné stále přístupné údaje
Přístup na domácí i zahraniční trhy
Diverzifikace rizika - rozložené portfolio, výhody pravidelných investic, garantované fondy
Vysoká likvidita - vždy nakoupíte a prodáte
Profesionalita - stabilní společnosti s dlouhodobou historií
Daňové zvýhodnění
 
Základní typy investorů:
prvním typem investora je konzervativní investor, pro něhož je jistota investovaných prostředků jasnou prioritou. Nemá v žádném případě v oblibě ztráty. V jeho portfoliu nenajdeme zpravidla jiné instrumenty než dluhopisy (z valné většiny tuzemské) a hotovost.
 
Vyvážený investor není také přívržencem vysokého rizika. Nechce realizovat sebemenší ztrátu. Uchování hodnoty majetku je pro něj prvořadou záležitostí, proto při umísťování svých prostředků sází na dluhopisy. Vzhledem k tomu, že nehodlá akceptovat žádné výkyvy kurzů a bere spíše jistý výnos z úroků, zabírá podíl akcií v jeho portfoliu nejvýše jednu čtvrtinu.
 
Dynamický investor upřednostňuje přes jeho nebojácný postoj při investování vyvážené portfolio. Jeho cílem je zisk, ale za přiměřené míry rizika. Investice do akcií stejně jako vklady do obligací jsou zhruba v poměru 50:50. Všeobecně se přitom jedná pouze o cenné papíry známých společností. Postupem času se stává pro agresivního investora výnos z úroků a dividend dostatečný. Investor chce realizovat vyšší zisky, a tak začíná více sázet na na vyšší podíl akcií v portfoliu, nevyjímaje cenné papíry méně známých společností. Krátkodobě je ochoten akceptovat relativně vysoké ztráty.
 
Agresivní investor má "v očích" jediný cíl: tučné zisky. Investuje velmi riskantně do akcií. Stranou jeho zájmu nezůstávají ani tituly z tzv. Emerging Markets. Investor ví, že může poměrně hodně ztratit, přesto nehodlá snížit svůj téměř stoprocentní podíl akcií v portfoliu ani při nepříznivém vývoji na trzích. Nízké kurzy využívá zpravidla k dalším nákupům.